Motor

Kliknutím na obrázok si ho môžete zväčšiť a aktívne s ním pracovať.

 

Pozícia Obj. číslo Názov Počet
v zostave
Množstvo Vyžiadať
cenu
Pridať k
cenovej
ponuke
1 700.042 Motor Z 5201.18 1
-+
2 443115144722 (752-907004) Spúšťač D116, 2,9 kW/12V 1
-+
3 443113516184 Alternátor 14V/35A 1
-+
4 443 935 223 380 Ventilátor 1
-+
5 443 449 015 030 Kolienko prevodové 1
-+
6 120-9420-04 Čistič vzduchu olejový 1
-+
8 86-013.023 Hadica horná 1
-+
10 4.173.1-M-0-0-31 Rúrka centračná 2
-+
11 4.173.1-M-0-0-21 Tesnenie 1
-+
12 4.173.1-M-0-0-23 Tesnenie 1
-+
13 4.173.1-M-0-0-32 Skrutka 12
-+
14 533-0-05-07-155-1 Remenica alternátora 1
-+
16 1-8288-95 Zotrvačník sa spojkou 1
-+
18 533-9-34-07-010-1 Mierka oleja 1
-+
19 533-9-34-07-002-2 Chladiaci systém 1
-+
20 533-0-34-07-026-2 Púzdro 4
-+
21 533-9-34-07-050-3 Tlmič výfuku 1
-+
22 533-9-34-07-075-1 Konzola 1
-+
23 533-9-34-07-080-2 Potrubie výfukové 1
-+
24 533-9-34-07-090-4 Hadica výfuková 1
-+
25 533-9-34-07-100-1 Konzola motora 2
-+
26 533-9-34-07-105-1 Kryt výfuku 1
-+
27 533-0-34-07-075-1 Konzola 1
-+
31 533-0-34-07-033-1 Podložka 4
-+
32 533-0-34-07-037-1 Doska 2
-+
33 533-0-34-07-038-1 Doska 2
-+
34 533-0-34-07-150-1 Strmeň 1
-+
37 533-0-34-07-153-1 Objímka 1
-+
38 533-0-34-07-154-1 Tesnenie 1
-+
39 533-0-34-07-155-1 Tesnenie 1
-+
40 533-0-34-07-156-1 Predčistič PC 350 1
-+
41 533-0-34-07-157-1 Konzola alternátora 1
-+
42 4.0262 Držiak alternátora 1
-+
49 95 0317 Skrutka 3
-+
49 950 317 Skrutka 3
-+
51 99 6511 Kolík 12x8 ČSN 02 2150.9 2
-+
51 996 511 Kolík 12x8 ČSN 02 2150.9 2
-+
55 UNC 060 obr2-55 Skrutka M6x12 ČSN 02 1103.25 4
-+
56 UNC 060 obr2-56 Skrutka M6x25 ČSN 02 1103.25 1
-+
57 UNC 060 obr2-57 Skrutka M8x25 ČSN 02 1103.25 2
-+
58 UNC 060 obr2-58 Skrutka M8x20 ČSN 02 1103.25 3
-+
59 UNC 060 obr2-59 Skrutka M10x30SN 02 1103.25 8
-+
60 UNC 060 obr2-60 Skrutka M10x25 ČSN 02 1103.25 7
-+
61 UNC 060 obr2-61 Skrutka M8x20 ČSN 02 1174.25 4
-+
62 UNC 060 obr2-62 Skrutka M10x35 ČSN 02 1103.25 4
-+
64 UNC 060 obr2-64 Skrutka M10x80 ČSN 02 1101.25 1
-+
65 UNC 060 obr2-65 Skrutka M16x30 ČSN 02 1103.20 6
-+
67 UNC 060 obr2-67 Matica M10 ČSN 02 1401.25 4
-+
68 UNC 060 obr2-68 Matica M14x1,5 ČSN 02 1401.25 8
-+
69 UNC 060 obr2-69 Matica M6 ČSN 02 1401.25 1
-+
70 UNC 060 obr2-70 Matica M8 ČSN 02 1401.25 7
-+
71 UNC 060 obr2-71 Matica M10 ČSN 02 1401.25 11
-+
72 UNC 060 obr.2-72 Matica M12 ČSN 02 1401.25 8
-+
73 UNC 060 obr2-73 Matica M14x1,5 ČSN 02 1403.25 1
-+
74 UNC 060 obr2-74 Podložka 16 ČSN 02 1740.05 6
-+
75 UNC 060 obr2-75 Podložka 10 ČSN 02 1740.05 4
-+
76 UNC 060 obr2-76 Podložka 6 ČSN 02 1740.05 5
-+
77 UNC 060 obr2-77 Podložka 8 ČSN 02 1740.05 9
-+
78 UNC 060 obr2-78 Podložka 10 ČSN 02 1740.05 22
-+
79 UNC 060 obr2-79 Podložka 12 ČSN 02 1740.05 20
-+
80 UNC 060 obr2-80 Podložka 8,4 ČSN 02 1702.15 1
-+
81 UNC 060 obr2-81 Podložka 14 ČSN 02 1740.05 1
-+
82 UNC 060 obr2-82 Podložka 14 ČSN 02 1740.05 8
-+
83 UNC 060 obr2-83 Podložka 15 ČSN 02 1701.15 8
-+
84 UNC 060 obr2-84 Podložka 10,5 ČSN 02 1702.15 1
-+
85 UNC 060 obr2-85 Pero ČSN 30 1385.12 1
-+
86 UNC 060 obr2-86 Pružina 2445 ČSN 63 5813 4
-+
87 UNC 060 obr2-87 Páska 9x360 ČSN 02 2757 1
-+
88 UNC 060 obr2-88 Páska 9x430 ČSN 02 2757 1
-+
89 UNC 060 obr2-89 Spona 9 ČSN 02 2751.5 2
-+

Produkty

Kontakt

SNAP, s.r.o.
M.R. Štefánika 31
96301, Krupina

Telefón: 045/ 5511 526, 477                                                                                                                                                                                                                        Fax:      045/ 5511 526
e-mail: snap@snap.sk

Partneri

yanmar industrial